https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 267
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2642817
11297
423
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642818
11298
423
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cluj Napoca - Kolozsvár: Virágáruslány. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642820
11299
423
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2505081
11300
423
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2476037
11301
423
0
9000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül.
Das Lot is nicht erreichbar
2642793
11302
423
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Csavargó, román biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (Cluj Napoca - Kolozsvár), a bőrönd ragasztása elengedett, lejár a talapzatról, m: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642821
11303
423
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Hegedűs, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642822
11304
423
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2644202
11305
423
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
990505
11306
423
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm
Das Lot is nicht erreichbar
2549776
11307
423
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1983 Szovjet 6 személyes porcelán teáskészlet, kézzel festett, kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
2612620
11308
423
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse