Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2693326
11225
423
Hollóházi KÉV Metro retro porcelán mokkás csészék és cukordobozok. 9 db csésze, 9 alj, két cukordoboz. Matricás, jelzett, minimális kopással 2693468
11226
423
Hollóházi népviseletes táncos lány, kézzel festett, jelzett, kopott, m:29 cm 2693293
11227
423
Hollóházi porcelán egyedi retro mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm 2677161
11228
423
2677188
11229
423
Hollóházi gyűrűtartó bonbonniere, matricás porcelán, jelzett, kopott. 9x6cm
2645933
11230
423
2567463
11231
423
4800
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm 2646533
11232
423
2567462
11233
423
4800
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm 2686011
11234
423
Hollóházi pálinkás készlez dobozban, 5 db kupicával, matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2692694
11235
423
Hollóházi porcelán balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
2689960
11236
423
Hollóházi fajansz, boroskancsó, kézzel festett, lepattanásokkal, m:17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF