Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2689755
11369
423
Német porcelán borotválkozó csésze, kopott, m: 10 cm 2689751
11370
423
Porcelán Mária szobor, kopott, jelzés nélkül, m: 19 cm 2689749
11371
423
Porcelán szenteltvíz tartó, 2db, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm 2691583
11372
423
Csontos tányér Kérem a csontokat felirattal. Jelzés nélkül, kopásokkal , minimális csorbával, h: 17 cm 2691341
11373
423
2db Gmunder fajansz fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2691295
11374
423
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2691296
11375
423
Julen Rörstand Sweden 1978. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2691298
11376
423
Julen Rörstand Sweden 1979. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2691301
11377
423
Julen Rörstand Sweden 1980. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2692295
11378
423
Delf figurális gyertyatartó, kézzel festett porcelán, kéményen lepattanás, m: 15 cm 2319230
11379
423
2398520
11380
423
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF