Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2592493
11273
423
Boch belga díszváza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:28cm
2592495
11274
423
La S. Marco olasz süteményes készlet, halas motívummal, matricás porcelán jelzett, kopásnyomokkal d:19-34cm 2592516
11275
423
Viktória jelzett tálca, mitológia jelenetes, irizáló, matricás porcelán tálca, kopott, 44x24cm
2569052
11276
423
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm
2616497
11277
423
15000
Sarreguemines fajansz süteményes készlet, jelzett 6+1 db d: 29 cm 2685993
11278
423
Sarreguemines francia fajansz, süteményes tányér, 8 db, hibátlan, jelzett, d: 17 cm 2686619
11279
423
2db Roxal Copenhage, dán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
2686953
11280
423
15000
Rosenthal 6 db szendvicse tányér, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett. d: 15 cm
2686952
11281
423
15000
Rosenthal 6 db mokkás csésze, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett.
2686951
11282
423
15000
Rosenthal 6 db teáscsésze, mázalatti kékkel festett porcelán, hibátlan, jelzett.
2688147
11283
423
3 darabos kőedény tétel, kopott, részben jelzett, m: 21-30cm 2688074
11284
423
28 darabos vegyes kerámia és porcelán tétel, apróbb hibákkal, kopásokkal, részben jelzett, m: 5-21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF