Porzellan Zahl der Lose: 267
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2693450
11176
423
Herendi virág mintás váza, ragasztott, csorba, jelzett, m: 16cm 2693449
11177
423
Herendi Waldstein mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanások, d: 9 cm 2693444
11178
423
Herendi 1940 körül, zöld pillangó mintás, bonbonier, fedő nélkül, kopott, jelzett, m: 11cm, d: 16 cm 2626881
11179
423
13000
Herendi Eton mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm 2675105
11180
423
Herendi hecsedli mintás, rózsás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, a rózsán kis lepattanással, d: 11 cm
2691582
11181
423
Herendi virág mintás, levél alakú cukortartó, jelzett, hibátlan, 13x10cm 2689945
11182
423
Herendi virágmintás vajtartó fedő és előételes tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 20,5cm, 1930 körül 2688822
11183
423
Herendi virágkosár asztalközép. Kézzel festett porcelán. Jelzett: masszába nyomott herend, Tertia. Néhány szirmon apró sérült. d: 27 cm 2688705
11184
423
22000
6db Herendi, petrezselyem mintás teáscsésze, aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 2688693
11186
423
2 db Herendi leveses tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24,5cm
2685997
11187
423
Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel, d: 25 cm
2686015
11188
423
28000
Herendi zöld indiai kosár mintás, áttört óriás porcelán kínálótál. Kézzel festett, jelzett, ragasztott, javított, restaurált. D: 23,5 cm, m: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF