Herendi virágkosár asztalközép. Kézzel festett porcelán. Jelzett: mass... https://www.darabanth.com/de/423-Fernauktion/423.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~27/Herendi-viragkosar-asztalkozep-Kezzel-festett-porcelan-Jelzett-masszaba-nyomott-herend-Te~II2688822
2688822
11183
423
Beschreibung: Herendi virágkosár asztalközép. Kézzel festett porcelán. Jelzett: masszába nyomott herend, Tertia. Néhány szirmon apró sérült. d: 27 cm
: karap_norbert