Porzellan

Zahl der Lose: 358

Drasche porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm
11370.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Portugál Pereiras Valado porcelán virágtartó 2db, és fedeles kínáló, hibátlan, jelzett, m:21-14cm
11371.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11372.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goebel német panda figura, festett fajansz, jelzett, hibátlan, m:5,5cm
11373.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

11374.

Rufpreis:
6 000 HUF

11375.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm
11376.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Lladró spanyol figura, Koalák, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 20 cm
11377.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11378.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Gold Imari kézzel festett japán porcelán váza. Jelzett hibátlan, m: 25cm
11379.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11380.

Rufpreis:
6 000 HUF

11381.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF