Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635889
11370
418
Drasche porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm 2603282
11371
418
14000
Portugál Pereiras Valado porcelán virágtartó 2db, és fedeles kínáló, hibátlan, jelzett, m:21-14cm
2421308
11372
418
2581920
11373
418
Goebel német panda figura, festett fajansz, jelzett, hibátlan, m:5,5cm 2524755
11374
418
2295875
11375
418
9500
2608268
11376
418
24000
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm
2590889
11377
418
Lladró spanyol figura, Koalák, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 20 cm
2578180
11378
418
30000
2621234
11379
418
5500
Gold Imari kézzel festett japán porcelán váza. Jelzett hibátlan, m: 25cm 2506124
11380
418
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
2506136
11381
418
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF