Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2485799
11346
418
Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm 2640408
11347
418
Régi Hollóházi fajansz bonbonniere. Jelzett, kis kopásokkal d: 11 cm 2640807
11348
418
6 személyes Hollóházi mokkás készlet, matricás porcelán, cukortartón apró lepattanás, jelzett.
2634323
11349
418
Hollóházi Győr címerével ellátott porcelánt matricás jelzett minimális kopással 20cm
2637577
11350
418
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 30 cm 2635268
11351
418
Hollóházi virágmintás porcelán kaspó. Matricás, jelzett, apró kopással, d: 16 cm, m: 14 cm 2634358
11352
418
Hollóházi porcelán bonbonier, Jurcsák László által tervezett mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
2631398
11353
418
Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 16 cm 2598231
11354
418
Aquincum macis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14cm 2547458
11355
418
2570641
11356
418
2386938
11357
418
Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:15cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF