Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603308
11406
418
Villeroy & Boch elefántos és oroszlános dísz csempe, jelzett, hibátlan, 15x20cm
2586226
11407
418
Merie Olde teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
2586238
11408
418
Enoch Woods teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
2586221
11409
418
Wedgewoood teáskanna. Matricás, jelzett, mázrepedésekel. m: 25 cm
2574767
11410
418
3db erotikus jelenetes német söröskorsó, kőedény, jelzett, hibátlan, m:13cm
2586215
11411
418
Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm
2586218
11412
418
Japán szacuma váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2586239
11413
418
British Anchor teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
2566169
11414
418
Azerbajdzsán Baku emlék falitál, kopott, jelzés nélkül, d:15cm
2402787
11415
418
Ens porcelán bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x10 cm 2402808
11416
418
Fine bone China mini kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x8,5 cm
2406008
11417
418
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF