Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2638012
11285
418
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10,5x10,5x6cm 2636227
11286
418
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 25,5 cm 2634309
11287
418
2 db Zsolnay leveles bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2636795
11288
418
4 db Zsolnay mese figurás bögrék. Matricás, jelzett, kopással, m: 9,5 cm
2636791
11289
418
2 db Zsolnay mese figurás bögrék. Matricás, jelzett, kopással, m: 9,5 cm 2564522
11290
418
2640801
11291
418
Zsolnay porcelán virágos bögre, matricás, jelzett, csorbával, m: 10,5 cm 2640398
11292
418
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
2640394
11293
418
Zsolnay Pompadour mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm.
2640090
11294
418
24000
Zsolnay tollazott, teás készlet, hat személyes, jelzett, egyik csészének a füle hiányzik. 2639888
11295
418
4800
Zsolnay virágmintás, váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm 2639885
11296
418
Zsolnay pillangómintás, szív alakú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF