Porzellan

Zahl der Lose: 358

11309.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm
11310.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11312.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm
11313.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm
11314.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11315.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay jubileumi emléktál a Feszty-körkép részletével. Matricás, jelzett (Zsolnay 150. Jubileum), minimális kopással, d: 30 cm
11316.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay fehér mázas porcelán libás lány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
11317.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Zsolnay őzike gidájával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11318.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, kissé kopott, m: 7 cm
11319.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11320.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, hibátlan, m:37 cm
11321.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF