Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640020
11309
418
14000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2640018
11310
418
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 30 cm 2590141
11312
418
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
2613771
11313
418
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm
2618674
11314
418
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm
2564168
11315
418
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2597494
11316
418
Zsolnay jubileumi emléktál a Feszty-körkép részletével. Matricás, jelzett (Zsolnay 150. Jubileum), minimális kopással, d: 30 cm
2599431
11317
418
5500
Zsolnay fehér mázas porcelán libás lány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
2598271
11318
418
Zsolnay őzike gidájával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm
2598389
11319
418
Zsolnay porcelán ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, kissé kopott, m: 7 cm
2635741
11320
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2640156
11321
418
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, hibátlan, m:37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF