Porzellan

Zahl der Lose: 358

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett,  hibátlan, m: 30 cm
11322.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett mi kis tálka matricás jelzett hibátlan 7,5 cm
11323.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre plakett, dobozra applikálva, (221/500) jelzés nem látható, porcelán hibátlan, doboz kopott, 19,5x19,5x4m, plakett: 8,5x11,5cm
11324.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, 6 db tálka és 1 db tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 5-15 cm
11325.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre Forma-1 Váza (1986 First Hungarian Grand Prix Hungaroring) Gyűjtői darab!!! m: 20cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú. Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11326.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
22

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11327.

Rufpreis:
5 000 HUF
20

Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
11328.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm
11329.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban.
11330.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi cicás csikknyomó, jelzés nélkül, kopott, m:5cm
11331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm
11332.

Rufpreis:
2 800 HUF

11333.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF