Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2639968
11322
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2634310
11323
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mi kis tálka matricás jelzett hibátlan 7,5 cm 2639038
11324
418
Hollóházi Szász Endre plakett, dobozra applikálva, (221/500) jelzés nem látható, porcelán hibátlan, doboz kopott, 19,5x19,5x4m, plakett: 8,5x11,5cm 2639025
11325
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, 6 db tálka és 1 db tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 5-15 cm 2639022
11326
418
Hollóházi Szász Endre Forma-1 Váza (1986 First Hungarian Grand Prix Hungaroring) Gyűjtői darab!!! m: 20cm, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, jó állapotú. Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2635925
11327
418
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2563838
11328
418
22000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
2565235
11329
418
3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm
2528031
11330
418
Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban.
2607126
11331
418
Hollóházi cicás csikknyomó, jelzés nélkül, kopott, m:5cm
2598105
11332
418
Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm
2598104
11333
418
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF