Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640157
11200
418
Herendi Viktória mintás gyertyatartó pár, Kézzel festett, jelzett, törött, ragasztott. 19 cm 2635846
11201
418
Herendi Viktória mintás porcelán füles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15,5×8,5 cm 2599459
11202
418
Herendi Apponyi mintás Utasellátó feliratos süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d:33 cm 2640124
11203
418
Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm 2640122
11204
418
22000
Herendi Apponyi mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2640109
11205
418
30000
Herendi Apponyi mintás, kosfejes kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27, m: 17 cm 2640107
11206
418
26000
Herendi Apponyi mintás áttört porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 2640104
11207
418
28000
Herendi Apponyi mintás áttört tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 34 cm 2640233
11208
418
Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányérok, 6 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 2640127
11209
418
Herendi Apponyi mintás kagyló alakú aranyozott kínáló tál, hibátlan, jelzett, 23x22 cm 2640103
11210
418
Herendi Apponyi mintás áttört tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 2640420
11211
418
Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes készlet, 7 db-os, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19-24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF