Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2538855
11260
418
Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm
2512862
11261
418
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm
2640182
11262
418
Herendi Rotschild mintás áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24 cm 2634307
11263
418
4 db Herendi fehér mázas leveses csésze. Jelzett, hibátlan. d: 14 cm 2640192
11264
418
80000
Zsolnay Pompadour mintás 12 személyes étkészlet (a szószos tál hiányzik), + hozzá 6 személyes mokkás készlet (összesen: 57 db), matricás, jelzett, hibátlan. 2640015
11265
418
30000
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2639891
11266
418
30000
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Mihálovicsné), hibátlan. d:19 cm, m:17 cm 2538728
11267
418
15000
2523692
11268
418
Zsolnay Nádor Judit retró váza 2db, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
2566570
11269
418
40000
Zsolnay váza, türkiz mázakkal, jelzett, restaurált. m: 33cm
2630977
11270
418
Zsolnay eozin mázas dzsámi, porcelánfajansz, 1930 körül, minaret teteje sérült, jelzett, m:14 cm 2634443
11271
418
Zsolnay eozin mázas békakirály. Jelzett, a koronáján sérült, ragasztott, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF