Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2421102
11248
418
2580912
11249
418
Herendi, Óherendi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 11 cm 2417438
11250
418
Herendi népi mintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, d: 7,5 cm
2630924
11251
418
3400
Herendi virágmintás tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 12x11cm 2637089
11252
418
Herendi zöld virágmintás tálka, kopott, jelzett, 22x17x3,5cm 2630939
11253
418
Herendi gyümölcsmintás vegyes tétel, kézzel festett porcelán, sérült, hiányos, jelzett, 1940-es évek. 2564493
11254
418
3800
Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm 2641856
11255
418
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2578176
11256
418
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm
2580915
11257
418
Herendi Terus Rust mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 6,5 cm 2603952
11258
418
Herendi búzavirág mintás kis bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 6,5 cm 2603899
11259
418
Herendi kis virág mintás bonbonniere, kis tálkával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 10 cm, tál 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF