Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640392
11236
418
Herendi petrezselyem mintás tálka telefongyár felirattal kézzel festett jelzett kopással13cm
2597554
11237
418
Herendi petrezselyem mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1939), kopásnyomokkal, d: 14,5 cm 2640221
11238
418
28000
Herendi Eton mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm ( 6×), d:27,5 cm 2635738
11239
418
Herendi csipkebogyó mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, kis vízkőfoltokkal, h: 20 cm
2363366
11240
418
40000
Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos 2363346
11241
418
50000
Herendi régi, Eton mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással.
2631516
11242
418
Herendi vegyes tétel, Viktória mintás tojás, Csipkebogyó mintás cukortartó (Levél alakú), 2 db tálka, 2db fonott tálka. Hibátlan. 2638151
11243
418
Herendi Color Apponyi 1942 mintás gyufatartó, kopott, jelzett, m: 5,5cm
2636756
11244
418
Herendi porcelán pecsétnyomó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, gravírozás nélkül, jelzés nem látható. m: 8 cm 2640240
11245
418
Herendi vegyes porcelán tétel, cipő, fonott kosár, tálka, kopásnyomokkal. 2635852
11246
418
Herendi "Miskolc" porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, ragasztott füllel, m: 5,5 cm 2641356
11247
418
9500
Herendi porcelán dísztárgyak, 8 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF