Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640378
11176
418
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
2637584
11177
418
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2637587
11178
418
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm
2631511
11179
418
Herendi fiú kakassal, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 13 cm
2631439
11180
418
Herendi lovát fékező csikós legény, kézzel festett, jelzett, sérült: keze ragasztott(!), m: 20 cm, h: 19 cm 2638149
11181
418
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2630979
11182
418
Herendi Szundi a törpe, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2632848
11183
418
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5x8,5 cm 2632849
11184
418
Herendi porcelán virág. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5x8,5 cm 2640405
11185
418
Herendi lepke a virágon, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2639928
11186
418
Herendi pillangó levélen. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 6,5x4 cm 2622448
11187
418
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF