Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2612874
11188
418
28000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2578170
11189
418
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm
2640094
11190
418
80000
Herendi Viktória mintás 6db mokkás csésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. 2538887
11191
418
2635715
11192
418
Herendi Viktória mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, a porcelán rész hibátlan, fa rész kissé sérült, m: 27 cm (égő aljáig)
2639940
11193
418
22000
Herendi Viktória mintás kagylós kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21×22 cm 2631445
11194
418
Herendi Viktória mintás 6db süteményes tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 3 darabon csorba. D: 16,5cm 2622453
11195
418
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2622442
11196
418
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2640175
11197
418
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, virágon lepattanás. d: 16,5 cm, m: 10 cm 2630925
11198
418
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 9cm, d: 13 cm 2631442
11199
418
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF