Herendi Viktória mintás 6db süteményes tányér, kézzel festett porcelán... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-6db-sutemenyes-tanyer-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomo~II2631445
2631445
11194
418
Beschreibung: Herendi Viktória mintás 6db süteményes tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 3 darabon csorba. D: 16,5cm
: nagy_andras