Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2631509
11164
418
28000
Herendi porcelán kutyákat etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), hibátlan, m: 20 cm 2590888
11165
418
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
2640159
11166
418
22000
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm 2598268
11167
418
Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
2523671
11168
418
24000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 2523672
11169
418
Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm
2597597
11170
418
Herendi Porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett a lúd egyik szárnyán apró csorbával, m: 20 cm, h: 26 cm
2634912
11171
418
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), apró kopásnyomokkal, 25x11,5x20 cm 2635837
11172
418
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
2635838
11173
418
2635722
11174
418
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett hibátlan, m: 4,5 cm 2639916
11175
418
Herendi kutyás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF