Porzellan

Zahl der Lose: 358

Herendi Apponyi mintás kártyadoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17x12x6 cm (kártya méret: 10x6,5cm
11224.

Rufpreis:
10 000 HUF
18

Herendi purpur Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:14 cm
11225.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 7 cm
11226.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi purpur indiai kosaras mintás barokk kancsó. Kézzel festett porcelán.Hibátlan, jelzett. m: 36 cm
11227.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
14

Herendi purpur indiai kosaras mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11228.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi zöld indiai kosár mintás, kratér váza, hibátlan, jelzett. m: 20,5cm
11229.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi india kosaras mintás áttört tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18x18 cm
11230.

Rufpreis:
8 000 HUF
32

Herendi Rotschild váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21cm
11231.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, , jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
11232.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Rothschild mintás salátástál, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 20 cm
11233.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Rotschild mintás, szív alakú bonbonniere Kézzel festett, jelzett, rózsán lepattanás. d: 8 cm
11234.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Herendi petrezselyem mintás hiányos étkészlet. 1 db fűszertartó, 1 db szószos, 6 db süteményes, 6 db lapos, 6db mély, 6db poháralátét, 1db sültes, 2 db váza, 2db tortatál, 1 db köretes, 1 db levesestál Kopott, jelzett. Hibátlan.
11235.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF