Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640412
11224
418
Herendi Apponyi mintás kártyadoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17x12x6 cm (kártya méret: 10x6,5cm 2640423
11225
418
Herendi purpur Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:14 cm 2635724
11226
418
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 7 cm
2640029
11227
418
55000
Herendi purpur indiai kosaras mintás barokk kancsó. Kézzel festett porcelán.Hibátlan, jelzett. m: 36 cm 2639964
11228
418
24000
Herendi purpur indiai kosaras mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
2639956
11229
418
Herendi zöld indiai kosár mintás, kratér váza, hibátlan, jelzett. m: 20,5cm 2640836
11230
418
Herendi india kosaras mintás áttört tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18x18 cm 2639950
11231
418
22000
Herendi Rotschild váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21cm 2634909
11232
418
Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, , jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm 2631514
11233
418
Herendi Rothschild mintás salátástál, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 20 cm 2639923
11234
418
Herendi Rotschild mintás, szív alakú bonbonniere Kézzel festett, jelzett, rózsán lepattanás. d: 8 cm 2631508
11235
418
60000
Herendi petrezselyem mintás hiányos étkészlet. 1 db fűszertartó, 1 db szószos, 6 db süteményes, 6 db lapos, 6db mély, 6db poháralátét, 1db sültes, 2 db váza, 2db tortatál, 1 db köretes, 1 db levesestál Kopott, jelzett. Hibátlan. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF