Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634265
11508
418
Capodimonte art deco táncos porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, sérült 8 cm 2637084
11509
418
Fedeles levesestál, matricás virágos díszítménnyel, porcelán, jelzés nélkül, erősen kopott, 34x21x18 cm 2637096
11510
418
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm
2637575
11511
418
Német porcelán labdázó puttók. Fehér mázas/részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 19 cm 2637792
11512
418
Gustav Klimt reggeliszó két személyes kávés csésze készlet. Díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. 2638311
11513
418
3200
Puttós gyertyatartó, fehér mázas fajansz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2635901
11514
418
Gräfenthal német porcelán őz pár, irizáló, eozin-szerű mázzal. Jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x9,5x5,5 cm 2634516
11515
418
Karlsbad cseh porcelán baba teás készlet, 5 személyes (kanna, kiöntő, cukortartó, csészék, tányérok). Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, az egyik csésze sérült, javított. 2634483
11516
418
Virágmintás fajansz kancsó, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2632031
11517
418
Terebess kínai mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 32x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF