Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563882
11382
418
24000
Schütz Cilli virágmintás és figurális nagy méretű fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hajszálrepedéssel, apró mázhibákkal, d: 39 cm 2621815
11383
418
11000
7 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. 2 darabon csorba. Mázrepedésekkel, kopásokkal. Jelzett, d:19,5cm
2636547
11384
418
Cseh Altwien bonbonier és kínálótál, matricás mitológia jelenettel díszített porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d: 12-20 cm 2634264
11385
418
Schaubachkunst porcelán táncosnő szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 2637955
11386
418
24 darabos Rosenthal tányérkészlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, d: 16,5-19,5-22,5-26 cm
2638463
11387
418
Gránit??? Népi szecessziós virágtartó, fajansz, sárga mázakkal, lepattanással, jelzés nélkül, 29x10x8,5cm 2634898
11388
418
Unterweissbach porcelán retró pár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Kurt Steiner), minimális kopással, m: 21,5 cm
2632047
11389
418
Régi szecessziós, madaras, 8 személyes, teáskészlet, matricás porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, mázrepedésekkel, 2641782
11390
418
Vegyes porcelán tétel, (Aquincum, Herendi, Hollóháza, Drasche, ENS, Zsolnay) (madár, virág, kutya, kacsa, vidra, rózsa, butykos stb.) Kopásokkal, néhány lepattanásokkal. Vegyes méretben.
2636751
11391
418
Hummel katicás csecsemő, mázas fajansz, fali dísz jelzett, hibátlan. d: 7 cm 2636744
11392
418
Hummel iskolás fiú. Mázas fajansz, jelzett, hibátlan. m:12 cm 2630972
11393
418
Söröskorsó. Klosterbrauerei Indersdorf felirattal. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF