Porzellan

Zahl der Lose: 358

Schütz Cilli virágmintás és figurális nagy méretű fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hajszálrepedéssel, apró mázhibákkal, d: 39 cm
11382.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

7 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. 2 darabon csorba. Mázrepedésekkel, kopásokkal. Jelzett, d:19,5cm
11383.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Cseh Altwien bonbonier és kínálótál, matricás mitológia jelenettel díszített porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d: 12-20 cm
11384.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Schaubachkunst porcelán táncosnő szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11385.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

24 darabos Rosenthal tányérkészlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, d: 16,5-19,5-22,5-26 cm
11386.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gránit??? Népi szecessziós virágtartó, fajansz, sárga mázakkal, lepattanással, jelzés nélkül, 29x10x8,5cm
11387.

Rufpreis:
8 000 HUF

Unterweissbach porcelán retró pár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Kurt Steiner), minimális kopással, m: 21,5 cm
11388.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Régi szecessziós, madaras, 8 személyes, teáskészlet, matricás porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, mázrepedésekkel,
11389.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vegyes porcelán tétel, (Aquincum, Herendi, Hollóháza, Drasche, ENS, Zsolnay) (madár, virág, kutya, kacsa, vidra, rózsa, butykos stb.) Kopásokkal, néhány lepattanásokkal. Vegyes méretben.
11390.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hummel katicás csecsemő, mázas fajansz, fali dísz jelzett, hibátlan. d: 7 cm
11391.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hummel iskolás fiú. Mázas fajansz, jelzett, hibátlan. m:12 cm
11392.

Rufpreis:
6 000 HUF

Söröskorsó. Klosterbrauerei Indersdorf felirattal. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 13 cm
11393.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF