Porzellan

Zahl der Lose: 358

Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan  m:14cm
11358.

Rufpreis:
1 800 HUF

11359.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12cm (terv: 1960 Káldor Aurél)
11360.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

11361.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gránit postás figura, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:17cm
11362.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Gránit sültes tál, fajansz, jelzett, hibátlan, 23,5x33,5cm
11363.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm
11364.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőbányai (Drasche): Hamupipőke. Tervező: Donner Gertrúd, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári vaspöttyökkel, 18,5x11,5x13,5cm
11365.

Rufpreis:
6 000 HUF

Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm
11367.

Rufpreis:
1 000 HUF

11368.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche: Nagyvárad Szent László teret ábrázoló fogpiszkáló tartó. Matricás, jelzett, kopással m: 6,8 cm
11369.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF