Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386934
11358
418
Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:14cm 2564531
11359
418
2637583
11360
418
Aquincum szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12cm (terv: 1960 Káldor Aurél) 2637579
11361
418
2603230
11362
418
Gránit postás figura, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:17cm
2632072
11363
418
2 db Gránit sültes tál, fajansz, jelzett, hibátlan, 23,5x33,5cm
2600453
11364
418
Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm
2600352
11365
418
Kőbányai (Drasche): Hamupipőke. Tervező: Donner Gertrúd, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári vaspöttyökkel, 18,5x11,5x13,5cm 2592402
11366
418
Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
2453882
11367
418
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm
2422029
11368
418
2634558
11369
418
Drasche: Nagyvárad Szent László teret ábrázoló fogpiszkáló tartó. Matricás, jelzett, kopással m: 6,8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF