Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2569914
11334
418
22000
Hollóházi lila virágmintás, matricás porcelán váza 35cm, kínálótálka 2db d:12-20cm, bonbonnier 8x6cm, kopott, jelzett. 2602337
11335
418
14000
Hollóházi lila virágmintás teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6 személyes
2600381
11336
418
Hollóházi porcelán focista, fehér mázas porcelán, jelzett, mázhibákkal, m: 20 cm
2600489
11337
418
Hollóházi kutya, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:15cm, h:19cm
2600430
11338
418
Hollóházi porcelán balerina, fehér mázas, jelzés nélkül, m: 14 cm
2603993
11339
418
Hollóházi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 18 cm
2437779
11340
418
100
Román porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2578465
11341
418
Hollóházi ibolya mintás 6 személydes teáskészlet, matricás porcelán, egy apró lepattanás a csészén, jelzett.
2599436
11342
418
Hollóházi porcelán korsó, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
2592401
11343
418
Hollóházi porcelán hal 2db, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 7,5-10 cm
2618671
11344
418
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 30 cm
2590715
11345
418
3800
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF