Porzellan

Zahl der Lose: 358

11460.

Rufpreis:
2 000 HUF

11461.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11462.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm
11463.

Rufpreis:
3 000 HUF

Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm
11464.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm
11465.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christoffle porcelán teáscsésze alátét, 2db, jelzett, hibátlan d: 15cm
11466.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kétszemélyes teáskészlet páva dekorral matricás jelzett hibátlan eredeti dobozában.
11467.

Rufpreis:
3 000 HUF

1980 Winterling moszkvai olimpia porcelán dísztányér matricás jelzett hibátlan 20cm
11468.

Rufpreis:
2 000 HUF

München 1972 olimpiai játékok jelzett porcelán dísztál matricás 30 cm
11469.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db Clementina van der Walt iparművész tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
11470.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japán Imari váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 16 cm
11471.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF