Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2467164
11460
418
2440480
11461
418
4200
2467162
11462
418
2499389
11463
418
Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm
2553708
11464
418
Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm
2578164
11465
418
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm
2621325
11466
418
Christoffle porcelán teáscsésze alátét, 2db, jelzett, hibátlan d: 15cm
2621507
11467
418
Kétszemélyes teáskészlet páva dekorral matricás jelzett hibátlan eredeti dobozában. 2621587
11468
418
1980 Winterling moszkvai olimpia porcelán dísztányér matricás jelzett hibátlan 20cm
2621590
11469
418
München 1972 olimpiai játékok jelzett porcelán dísztál matricás 30 cm
2621597
11470
418
4 db Clementina van der Walt iparművész tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
2598140
11471
418
Japán Imari váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF