Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2572219
11436
418
Coalport jelzett teafilter tartó tálak, matricás porcelán, hibátlan, d:12,5cm
2598577
11437
418
9+3 db régi porcelán lapos és mély tányér. Matricás, jelzett. (Excelsior) kopott. 24 cm 2623120
11438
418
RN jelzéssel angol fajansz tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25 cm
2598235
11439
418
limoges bonbonniere, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
2598275
11440
418
Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, 14x9 cm 2598284
11441
418
Bavaria teáskancsó és cukortartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:13-25 cm
2603109
11442
418
DGR retró ónfedeles porcelán söröskorsó, matrica, jelzett, kopásnyomokkal, m:19cm
2601189
11443
418
Lomonoszov (LFZ) szovjet porcelán pálinkás készlet, butéla + 4 db kupica. Matricás, jelzett, minimális kopással, az egyik kupica peremén kis lepattanás, m: 17,5 cm, 5 cm
2586003
11444
418
Amphora jelzésű porcelán váza, kopásnyomokkal, m:19cm
2602716
11445
418
Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 10x10 cm
2603859
11446
418
Porcelán tojás matricás, jelzés nélkül. kinyitható 10 cm
2425572
11447
418
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF