Porzellan

Zahl der Lose: 358

Coalport jelzett teafilter tartó tálak, matricás porcelán, hibátlan, d:12,5cm
11436.

Rufpreis:
1 800 HUF

9+3 db régi porcelán lapos és mély tányér. Matricás, jelzett. (Excelsior) kopott. 24 cm
11437.

Rufpreis:
1 400 HUF

RN jelzéssel angol fajansz tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25 cm
11438.

Rufpreis:
4 000 HUF

limoges bonbonniere, matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm
11439.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, 14x9 cm
11440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria teáskancsó és cukortartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:13-25 cm
11441.

Rufpreis:
5 000 HUF

DGR retró ónfedeles porcelán söröskorsó, matrica, jelzett, kopásnyomokkal, m:19cm
11442.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lomonoszov (LFZ) szovjet porcelán pálinkás készlet, butéla + 4 db kupica. Matricás, jelzett, minimális kopással, az egyik kupica peremén kis lepattanás, m: 17,5 cm, 5 cm
11443.

Rufpreis:
6 000 HUF

Amphora jelzésű porcelán váza, kopásnyomokkal, m:19cm
11444.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ilmenau bonbonnier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 10x10 cm
11445.

Rufpreis:
1 400 HUF

Porcelán tojás matricás, jelzés nélkül. kinyitható 10 cm
11446.

Rufpreis:
1 200 HUF

11447.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF