Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505721
11418
418
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
2610862
11419
418
Svájci söröskorsó, porcelán, jelzett, kopott, m:13cm 2610861
11420
418
Német siketfajdos és makkos söröskorsó, porcelán, jelzett, kopott, m:15cm 2395995
11427
418
Walbazyc - Zbósnicki lengyel porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 13x13 cm
2553818
11428
418
Seltmann Weiden Bavaria német porcelán dísztányér, 3db, matricás halas motívummal, kopott, jelzett d:23,5cm
2576752
11429
418
Vietnámi sárkány mintás váza. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2548170
11430
418
Lindner porcelánváza, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm
2417453
11431
418
2602929
11432
418
Ens porcelán gyertyatartó rózsával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x6 cm 2572251
11433
418
Villeroy & Boch Acapulco mintás hamutál, jelzett, hibátlan, d:8cm 2572297
11434
418
2572379
11435
418
Charles André Joseph Marie de Gaulle dísztányér, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:27cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF