Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2639881
11297
418
Zsolnay virágmintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x10 cm 2639878
11298
418
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x10 cm 2640148
11299
418
Zsolnay teáskészlet, matricás porcelám, sárga irizáló réteggel, Braun Testvérek RT -Salvator gyomor erősítő likőr logójával ellátva. Jelzett, kopott, repedésekkel. 2640197
11300
418
26000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Tál mérete 44x16,5 cm 2641319
11301
418
14 darabos Zsolnay tétel: 5 db kulacs, gyufatartó, bonbonniere. Fehér mázas, jelzett.
2634216
11302
418
Zsolnay virág mintás 6 személyes étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással. Komplett, hiánytalan.
2599455
11303
418
30000
Zsolnay tollas porcelán süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában. 2602933
11304
418
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 12x8 cm
2610866
11305
418
Zsolnay virág mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, erősen kopott d: 15 cm, m: 4 cm 2392378
11306
418
2419221
11307
418
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel. 2640431
11308
418
Zsolnay vizet merő lány, eozin mázas, jelzett, apró lepattanás, 16×14 cm, m:9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF