Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2630973
11394
418
Söröskorsó. München. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 13,5 cm 2630974
11395
418
Söröskorsó. Paulaner München. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 13 cm 2630975
11396
418
2db Söröskorsó. Német. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 14 cm 2630922
11397
418
Japán vázácska, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal m: 9,5cm 2630970
11398
418
Söröskorsó. Bajor címerrel díszítve. Kőedény. Jelzés nélkül. 0,5 L m: 13,5 cm 2630926
11399
418
Rosenthal cica, porcelán, farka sérült, jelzett, m: 6cm 2630941
11400
418
ENS kétágú gyertyatartó,kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
2630944
11401
418
Jelzett virágmintás tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, 47x23cm
2630945
11402
418
Német teasütemény készlet, matricásporcelán, jelzett, hibátlan, d: 10-23 cm 2603336
11403
418
Francia mini porcelán figurák dobozban. 2603337
11404
418
Francia mini porcelán figurák dobozban.
2603338
11405
418
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF