Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2492523
11484
418
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm
2428717
11485
418
2615252
11486
418
2632792
11487
418
Kiskutya porcelán figura. Jelzés nélkül. hibátlan 14 cm
2485768
11488
418
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított
2635744
11489
418
Rosenthal váza, matricás, jelzett apró lepattanással, m: 19 cm
2634560
11490
418
2 db mini porcelán figura: majom, maci. Jelzés nélkül. kézzel festett, hibátlan. m: 3-3,5 cm
2635286
11491
418
Presidents of the United States dísztál, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 23 cm
2640044
11492
418
Hiányos bolgár étkészlet, porcelán, jelzett, kopott.
2640791
11493
418
5db holland süteményes tányér, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 16 cm
2640815
11494
418
Hiányos, régi, szecessziós étkészlet, porcelán, kopott, néhányon repedés.
2640827
11495
418
Régi, szecessziós kanna, kiöntő és cukortartó, porcelán, kopott, csorbával. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF