Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599155
11472
418
Bagoly, fehér mázas fajansz, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
2603289
11473
418
Wallendorf retró váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:13 cm 2603297
11474
418
6db Kaiser német tálkák, híres festményekkel díszítve, porcelán, jelzett, d:10cm 2603310
11475
418
6db osztrák díszcsempe, original dobozban 7x7cm
2603270
11476
418
3db Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. M: 14-17-20,5 cm 2603287
11477
418
Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, d:15cm, kopásnyomokkal
2505720
11478
418
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
2486787
11479
418
Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm
2623154
11480
418
Hutschenreuter tea kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopott.
1837432
11481
418
1079027
11482
418
2609597
11483
418
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF