Porzellan

Zahl der Lose: 358

Bagoly, fehér mázas fajansz, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
11472.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wallendorf retró váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11473.

Rufpreis:
3 000 HUF

6db Kaiser német tálkák, híres festményekkel díszítve, porcelán, jelzett, d:10cm
11474.

Rufpreis:
4 000 HUF

6db osztrák díszcsempe, original dobozban 7x7cm
11475.

Rufpreis:
3 000 HUF

3db Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. M: 14-17-20,5 cm
11476.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, d:15cm, kopásnyomokkal
11477.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm
11478.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm
11479.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hutschenreuter tea kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopott.
11480.

Rufpreis:
3 000 HUF

11481.

Rufpreis:
12 000 HUF

11482.

Rufpreis:
1 800 HUF

11483.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF