Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2622951
11448
418
Német fali váza, kézzel festett fajansz, jelzett, sérült, m:14cm
2424077
11449
418
2567486
11450
418
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:12 cm 2599445
11451
418
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm
2599442
11452
418
3800
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm
2578777
11453
418
Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm
2578780
11454
418
Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm 2597992
11455
418
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm
2597994
11456
418
2607635
11457
418
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan.
2601977
11458
418
Limoges mini dísztányér Párizs mintával, fém tartóval, matricás, jelzett, hibátlan, d: 5 cm
2439268
11459
418
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF