Porzellan Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2641769
11496
418
Delft jelzett fajansz tányér, kopott, d:18cm
2632110
11497
418
3800
Royal Dux, őzike, porcelán, jelzett, hibátlan, m:11 cm
2632842
11498
418
4800
Rokokó jelenet, aranyozott porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm 2632783
11499
418
Wedgwood gyermek reggelitőkészlet, Nyúl Péter eredeti dobozában, porcelán, jelzett, hibátlan.
2636733
11500
418
2 db mázas fajansz váza, kézzel festett, jelzés nélkül hibátlan, m: 13cm
2636741
11501
418
Stoke on Trent Carlton Ware angol porcelán tolltartó. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm
2636763
11502
418
Angol Püspöki címeres teáscsésze, kézzel festett jelzett, kopásokkal, m: 6 cm
2636771
11503
418
Angol uralkodói párt ábrázoló porcelánbögre, (V. György király, Teck Mária brit királyné matricás jelzett kopásokkal, m: 9 cm
2634512
11504
418
3 db Waechtersbach német porcelán tál jelzett, mázrepedésekkel d: 23-34 cm
2634554
11505
418
Cseh porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
2634565
11506
418
Porcelán kis kutya figura, jelzés nélkül, 8x6 cm 2634314
11507
418
Keleti, vésett réz kaspó. D: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF