Stoke on Trent Carlton Ware angol porcelán tolltartó. Matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Stoke-on-Trent-Carlton-Ware-angol-porcelan-tolltarto-Matricas-jelzett-kopasokkal-m-8-cm~II2636741
2636741
11501
418
Rufpreis:
2 400 HUF 6,50 EUR , 7,50 USD
Beschreibung: Stoke on Trent Carlton Ware angol porcelán tolltartó. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm
: karap_norbert