Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2576956
10314
413
9500
Pintér József (1922-2002): Fényözön. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon címkén autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 16x22,5 cm
2583823
10315
413
19000
Pintye Rudolf (1902 - ): Santiago Beach. Olaj, vászon, fakeretben,, 50×65 cm 2581169
10317
413
Póka György (1944- ): Havas hegycsúcsok. Zománcfesték, farost, jelzett, fa keretben. Hátoldalán Póka György autográf ajándékozási soraival Gyula város díszpolgára, Gerhard Stengel részére. 32×42 cm 2579065
10318
413
Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23,5x34 cm 2566149
10319
413
Pupler Ágnes (1974-): Katarzis. Akril, farost. Jelzett a hátoldalán. 50x40 cm 2566152
10320
413
Pupler Ágnes (1974-): Mozaik. Vegyes technika, kollázs, kasírozott vászon. Jelzett. 60x40 cm 2438784
10321
413
2493282
10322
413
Ravasz Erzsébet (1937-1991): Illusztráció Zsigmond E. (Ede) Hazám c. verséhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/25), paszpartuban, 19,5x29,5 cm
2543577
10323
413
38000
2543576
10324
413
38000
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 43x30 cm
2507665
10325
413
Raszler Károly (1925-2005): Engels. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 39×29 cm 2558815
10326
413
Reich Károly (1922-1988): Lovas női akttal. Filctoll, papír, jelzett. 27×20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF