Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2570277
10387
413
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Madarak. Ceruza, papír, jelzett, lap jobb sarkaiban törésnyomokkal, 30x21,5 cm 2580495
10388
413
19000
Torma Imre (1893-1954): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, 50x35cm. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben. A makói festőművész képei ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben! 2573557
10389
413
Török Endre (1926-1980): Út a Börzsönybe. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/17). Üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos. 36×27 cm
2557217
10390
413
24000
Turi Mihály (1936-2011), Edvi Illés Aladár után: Kalotaszegi menyecskék. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben. 66x52 cm 2557214
10391
413
24000
Turi Mihály (1936-2011), Edvi Illés Aladár után: Kalotaszegi udvar. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 42x60 cm 2573554
10392
413
Túry Mária (1930-1992): Öreg tölgyfa. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (49/100). Üvegezett fa keretben, 24×29 cm 2403687
10393
413
Tuzson-Berczeli Péter (1966 - ): Parafrázis 01. VI. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 5/15. 38,5x32 cm. 2579370
10394
413
75000
Udvary Pál (1900-1987): Velencei (Veneziai) csatorna. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80x60 cm / Pál Udvary (1900-1987): Venice, Italy. Oil on canvas. Signed lower left. With autograph description on the reverse. Framed. 60x80 cm 2394065
10395
413
Udvary Pál (1900-1987): Női portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, lap széle sérült, rézkarc ép, 20,5×15,5 cm
2302717
10396
413
2394055
10397
413
Udvary Pál (1900-1987): Portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 22×14 cm
2354560
10398
413
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF