Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Tóth Gyula (1891-1970): Madarak. Ceruza, papír, jelzett, lap jobb sarkaiban törésnyomokkal, 30x21,5 cm
10387.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Torma Imre (1893-1954): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, 50x35cm. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben. A makói festőművész képei ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben!
10388.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Török Endre (1926-1980): Út a Börzsönybe. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/17). Üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos. 36×27 cm
10389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turi Mihály (1936-2011), Edvi Illés Aladár után: Kalotaszegi menyecskék. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben. 66x52 cm
10390.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Turi Mihály (1936-2011), Edvi Illés Aladár után: Kalotaszegi udvar. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 42x60 cm
10391.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Túry Mária (1930-1992): Öreg tölgyfa. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (49/100). Üvegezett fa keretben, 24×29 cm
10392.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tuzson-Berczeli Péter (1966 - ): Parafrázis 01. VI. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 5/15. 38,5x32 cm.
10393.

Rufpreis:
12 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Velencei (Veneziai) csatorna. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80x60 cm / Pál Udvary (1900-1987): Venice, Italy. Oil on canvas. Signed lower left. With autograph description on the reverse. Framed. 60x80 cm
10394.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
9

Udvary Pál (1900-1987): Női portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, lap széle sérült, rézkarc ép, 20,5×15,5 cm
10395.

Rufpreis:
1 600 HUF

10396.

Rufpreis:
2 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Portré, 1922. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 22×14 cm
10397.

Rufpreis:
2 400 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm.
10398.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF