Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Veress Géza (1899-1970): Hortobágyi ménes. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm
10411.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
36

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Legyen meg a te akaratod", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm
10412.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "És bocsásd meg a mi vétkeinket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm
10413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincze László (?-): Alak (cím nélkül), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. 42x29,5 cm
10414.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vincze László (?-): Arckép (cím nélkül), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. 29,5x42 cm
10415.

Rufpreis:
2 400 HUF

10416.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vojnits Richárd (1942-): Forgatag. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm
10417.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
10

Vojnits Richárd (1942-): Város. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×30 cm
10418.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
15

Vojnits Richárd (1942-): Sétálók. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 30×40 cm
10419.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
9

Vojnits Richárd (1942-): Piac. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm
10420.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Vojnits Richárd (1942-): Vadászat. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 40×50 cm
10421.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
10

10422.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF