Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583842
10411
413
19000
Veress Géza (1899-1970): Hortobágyi ménes. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm 2581239
10412
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Legyen meg a te akaratod", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2581224
10413
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "És bocsásd meg a mi vétkeinket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2528158
10414
413
Vincze László (?-): Alak (cím nélkül), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. 42x29,5 cm
2528156
10415
413
Vincze László (?-): Arckép (cím nélkül), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. 29,5x42 cm 2554272
10416
413
2583108
10417
413
19000
Vojnits Richárd (1942-): Forgatag. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm 2583207
10418
413
15000
Vojnits Richárd (1942-): Város. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×30 cm 2583202
10419
413
15000
Vojnits Richárd (1942-): Sétálók. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 30×40 cm 2583115
10420
413
19000
Vojnits Richárd (1942-): Piac. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm 2583193
10421
413
Vojnits Richárd (1942-): Vadászat. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 40×50 cm 2432857
10422
413
Vöröss Tibor (1911-1999): Firenze látképe. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 23,5×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF