Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2573815
10266
413
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Libapásztorlány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 36×25,5 cm 2574594
10267
413
Mészáros Lajos (1925-1971): Zagyvahíd. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle foltos, 27×39 cm 2528743
10268
413
3200
2494374
10269
413
14000
Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 34x29 cm 2489173
10270
413
42000
Miháltz Pál (1899-1988): Fények (Kert, Faluvége), 1941. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldali Nemzeti Szalon töredékes címkéjével. Feltehetően kiállítva: Uj Művészek Egyesülete kiállítása, Nemzeti Szalon, 1942. április 5.-19., 104. ("Kert") v. 105. tétel ("Faluvége" címmel). Kartonra kasírozva. 70×53 cm
2584273
10271
413
Joan Miró (1893-1983): Offszet-litográfia. papír. Sorszámozott, nyomtatott jelzéssel 32/150 Aviomar SPA tanusítvánnyal. Alja megázott, hullámos. 76x56 cm képméret 56x28 cm / got wet at lower part. 2359106
10272
413
Misch Ádám (1935-1995): Kirmes (búcsú), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), számozott (4/20), 31,5x49 cm
2151024
10273
413
5500
2573781
10274
413
Molnár Dénes (1947-2000): Marosvásárhely. Fametszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével, 16x12 cm 2473363
10275
413
2473373
10276
413
2488821
10277
413
40000
Marcello Morandini: Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben, 27x27 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF