Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Libapásztorlány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 36×25,5 cm
10266.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

Mészáros Lajos (1925-1971): Zagyvahíd. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle foltos, 27×39 cm
10267.

Rufpreis:
3 000 HUF

10268.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 34x29 cm
10269.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10270.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Joan Miró (1893-1983): Offszet-litográfia. papír. Sorszámozott, nyomtatott jelzéssel 32/150 Aviomar SPA tanusítvánnyal. Alja megázott, hullámos. 76x56 cm képméret 56x28 cm / got wet at lower part.
10271.

Rufpreis:
10 000 HUF
36

Misch Ádám (1935-1995): Kirmes (búcsú), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), számozott (4/20), 31,5x49 cm
10272.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10273.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Molnár Dénes (1947-2000): Marosvásárhely. Fametszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével, 16x12 cm
10274.

Rufpreis:
2 000 HUF

10275.

Rufpreis:
3 000 HUF

10276.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marcello Morandini: Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben, 27x27 cm.
10277.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF