Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Mindennapi kenyerünket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm
10278.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móricz Margit (1902-1990): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 60×48 cm
10279.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Muhits Sándor (1882-1956): Alaktanulmányok. Tus, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, hajtásnyomokkal. 23×54 cm
10280.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Muhits Sándor (1882-1956): Bölcs. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 24×22,5 cm
10281.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10282.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Nagy István (1873-1937): Nagyvárad, milleniumi emléktér 1899. Akvarell, papír, jelzett. Képeslapként elküldve. 9x14 cm
10283.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

10284.

Rufpreis:
8 000 HUF

10285.

Rufpreis:
10 000 HUF

10286.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
10287.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nagyszalóki András (?-): Virágözön. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretben. 64x53 cm
10288.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10289.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF