Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2581231
10278
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Mindennapi kenyerünket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2577076
10279
413
15000
Móricz Margit (1902-1990): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 60×48 cm 2542739
10280
413
Muhits Sándor (1882-1956): Alaktanulmányok. Tus, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, hajtásnyomokkal. 23×54 cm
2542744
10281
413
Muhits Sándor (1882-1956): Bölcs. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 24×22,5 cm 2577652
10282
413
280000
2576386
10283
413
Nagy István (1873-1937): Nagyvárad, milleniumi emléktér 1899. Akvarell, papír, jelzett. Képeslapként elküldve. 9x14 cm 2448098
10284
413
2433040
10285
413
2500252
10286
413
15000
2500268
10287
413
15000
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm
2583177
10288
413
Nagyszalóki András (?-): Virágözön. Olaj, karton. Jelzett. Fa keretben. 64x53 cm
2302289
10289
413
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF