Kende Géza (1889-1952): Táborozók. Olaj, vászon, jelzett. Reprezentatív, levél- és gyümölcsdíszes korabeli, kissé sérült fakeretben. 100x100 cm. Kende Géza művei nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelmben, mivel 1919-ben az Egyesült Államokba vándorolt ki. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kalapos portréja. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 31x28 cm
Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége címkéjén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×50 cm.
Kocsis Imre (1940-2015): Páris, az én Bakonyom, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: CV/39. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap jobb szélén elszíneződéssel. 55×40 cm / Screenprint on paper, signed, numbered. CV/39.