Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583790
10194
413
Kassai Károly (1961-): Vízparti hangulat. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 24×30 cm
2576449
10195
413
80000
Kastaly István (1892 - 1991): Egri patak. Olyan, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 38x47cm
2507316
10196
413
Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm.
2578904
10197
413
2578916
10198
413
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Szentes környéki táj ("Alföld 1968"). Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm 2562096
10199
413
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Balatonfüredi vitorláskikötő, 1962. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5x21,5 cm
2576959
10200
413
Katona Kiss Ferenc (1909 - 1995): "Falusi piac". Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 25x33 cm 2537146
10201
413
Katona Kiss Ferenc (1909 - 1995): Kőröstorokban. 1964. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 18x18cm
2489204
10202
413
160000
Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
2489192
10203
413
200000
Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
2574699
10204
413
15000
Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm
2574695
10205
413
15000
Kelemen Pál (1942-1999): Mesebeli táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 36×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF