Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Kassai Károly (1961-): Vízparti hangulat. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 24×30 cm
10194.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kastaly István (1892 - 1991): Egri patak. Olyan, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 38x47cm
10195.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm.
10196.

Rufpreis:
2 000 HUF

10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Szentes környéki táj ("Alföld 1968"). Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm
10198.

Rufpreis:
8 000 HUF

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Balatonfüredi vitorláskikötő, 1962. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5x21,5 cm
10199.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Katona Kiss Ferenc (1909 - 1995): "Falusi piac". Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 25x33 cm
10200.

Rufpreis:
12 000 HUF

Katona Kiss Ferenc (1909 - 1995): Kőröstorokban. 1964. Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 18x18cm
10201.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
10202.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
10203.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm
10204.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kelemen Pál (1942-1999): Mesebeli táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 36×25 cm
10205.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF