Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2573541
10169
413
Jandó Tibor (?-): Tűzlovas. Kerámia, gipsz, hidegen festve, jelzett. Sérült!!! Fa keretben, jelzett, 34x40 cm 2448794
10170
413
500
2533958
10171
413
Józsa Anna (?-): Az élet él és élni akar. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60x50 cm
2505874
10172
413
11000
Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm
2562354
10173
413
Molnár Dénes: Erdély album. 4 db grafikát tartalmazó mappa. sorszámozott 1000/290 5 t 2124151
10174
413
2575223
10175
413
Jurida Károly (1935-2009): Óbudai főtér. Rézkarc, papír, jelzett. Feltekerve, kisebb foltokkal, gyűrődésekkel, 29,5x19,5 cm 2575816
10176
413
Jurida Károly (1935-2009): Lejtős út. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 21,5×27 cm
2575441
10177
413
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett. Kopott fa keretben. 34x25 cm 2581035
10178
413
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 27x18,5 cm 2581021
10179
413
13000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 44/50 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 12x19 cm
2581043
10180
413
36000
Joseph Kádár (1936-2019): Fények. Szitanyomat, papír, jelzett, 96/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 37x49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF