Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Bálint Endre (1914-1986): Vonattal ki a világból. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10024.

Rufpreis:
2 800 HUF

10025.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bálint Endre (1914-1986): Atomkereszt. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10026.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bálint Endre (1914-1986): Szembogár - bogárszem. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
10027.

Rufpreis:
2 800 HUF

10028.

Rufpreis:
3 000 HUF

Banksy:. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 116/150. Képméret: 30x45 cm. Lap méret 50x70 cm, Lap jobb széle képet nem érintő mértékben kissé gyűrött / Numbered, marked 30x45 cm
10029.

Rufpreis:
10 000 HUF
47

Bánszki Tamás (1892-1971): A csodaszarvas. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül, feliratozott. 16x19 cm
10030.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánszki Tamás (1892-1971): Pipázó magyar, 1938. Rézkarc, papír. Jelzett. 24,5x19,5 cm
10031.

Rufpreis:
3 000 HUF

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): M. K. L. E. üdülője, Tihany rév (Balaton), 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült (gyűrődésekkel). Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 22,5x32 cm
10032.

Rufpreis:
12 000 HUF

Barcsay Jenő (1900-1988): Falu vége (1920-as évek). Rézkarc, papír, jelzett, 13,5x16cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10033.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bardócz Dezső (1880 - 1944): Mater dolorosa. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 36,5x27,5 cm
10034.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bartha László (1908-1998): Ló tanulmányok. Szén, papír, jelzés nélkül. Kiállítva: Miskolc, Szalay Lajos kiállítás, 1996-2004 körül. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm
10035.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF