Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437273
10024
413
Bálint Endre (1914-1986): Vonattal ki a világból. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2501319
10025
413
32000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x41,5 cm 2437261
10026
413
Bálint Endre (1914-1986): Atomkereszt. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437284
10027
413
Bálint Endre (1914-1986): Szembogár - bogárszem. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2473310
10028
413
Banga Ferenc (1947-), Szemethy Imre (1945-): XIII. Országos Grafikai Biennálé Miskolc, 1985 (emléklap). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x19,5 cm 2584329
10029
413
Banksy:. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 116/150. Képméret: 30x45 cm. Lap méret 50x70 cm, Lap jobb széle képet nem érintő mértékben kissé gyűrött / Numbered, marked 30x45 cm 2581485
10030
413
Bánszki Tamás (1892-1971): A csodaszarvas. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül, feliratozott. 16x19 cm
2581481
10031
413
Bánszki Tamás (1892-1971): Pipázó magyar, 1938. Rézkarc, papír. Jelzett. 24,5x19,5 cm 2582270
10032
413
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): M. K. L. E. üdülője, Tihany rév (Balaton), 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült (gyűrődésekkel). Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 22,5x32 cm
2580588
10033
413
Barcsay Jenő (1900-1988): Falu vége (1920-as évek). Rézkarc, papír, jelzett, 13,5x16cm. Üvegezett, sérült fakeretben. 2574271
10034
413
24000
Bardócz Dezső (1880 - 1944): Mater dolorosa. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 36,5x27,5 cm
2494170
10035
413
6500
Bartha László (1908-1998): Ló tanulmányok. Szén, papír, jelzés nélkül. Kiállítva: Miskolc, Szalay Lajos kiállítás, 1996-2004 körül. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF