Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574641
10048
413
Beron Gyula (1885-1971): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 29×39 cm 2580769
10049
413
Bezdány József (1900 k.-?), Munkácsy Mihály után: Siralomház, 1932 körül. Festett intarzia, fa, jelzett, 13x18,5cm. Dekoratív, korabeli sérült, üvegezett fa keretben. Hátoldalán korabeli újságcikkel, amely hírt ad Bezdány makói kiállításáról. 2482790
10050
413
Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 19×11,5 cm
2577366
10051
413
Biai-Föglein István (1905-1974): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett fa keretben, 24×29 cmk
2434265
10052
413
Biai-Föglein István (1905-1974): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben, 27,5×18,5 cm 2482929
10053
413
Bitó Ildikó (1966-): Kereszteződés III., 1998. Szitanyomat, papír, jelzett, 6/16 számozással. Plexiüvegezett fa keretben. 60×43 cm 2576454
10054
413
38000
Bod László (1920 - 2001): Hortobágyi híd. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 35x50 cm
2574654
10055
413
Bordás Ferenc (1911-1982): Nagymaros, 1972. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 33×44 cm 2515518
10056
413
Bordás Ferenc (1911-1982): Önarckép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×40 cm
2542385
10057
413
Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 19×30 cm 2406651
10058
413
28000
Borgó György Csaba (1950- ): Stick w dajenu. Szerigráfia, papír, jelzett. számozott (22/25). 88×62 cm
2483053
10059
413
24000
Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF