Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Beron Gyula (1885-1971): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 29×39 cm
10048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bezdány József (1900 k.-?), Munkácsy Mihály után: Siralomház, 1932 körül. Festett intarzia, fa, jelzett, 13x18,5cm. Dekoratív, korabeli sérült, üvegezett fa keretben. Hátoldalán korabeli újságcikkel, amely hírt ad Bezdány makói kiállításáról.
10049.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 19×11,5 cm
10050.

Rufpreis:
12 000 HUF

Biai-Föglein István (1905-1974): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett fa keretben, 24×29 cmk
10051.

Rufpreis:
3 000 HUF

10052.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bitó Ildikó (1966-): Kereszteződés III., 1998. Szitanyomat, papír, jelzett, 6/16 számozással. Plexiüvegezett fa keretben. 60×43 cm
10053.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bod László (1920 - 2001): Hortobágyi híd. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 35x50 cm
10054.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Bordás Ferenc (1911-1982): Nagymaros, 1972. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 33×44 cm
10055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Önarckép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×40 cm
10056.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 19×30 cm
10057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Borgó György Csaba (1950- ): Stick w dajenu. Szerigráfia, papír, jelzett. számozott (22/25). 88×62 cm
10058.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm
10059.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF