Tétel

Rufpreis:

9 000 HUF

Beschreibung:

Bezdány József (1900 k.-?), Munkácsy Mihály után: Siralomház, 1932 körül. Festett intarzia, fa, jelzett, 13x18,5cm. Dekoratív, korabeli sérült, üvegezett fa keretben. Hátoldalán korabeli újságcikkel, amely hírt ad Bezdány makói kiállításáról.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf