Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2573545
413
40000
Új nap alatt Pécs 1944-74. 12 lapos rézkarc mappa, Bizse János, Soltra Elemér, Erdős János, Bérces Gábor grafikáival. Rézkarc, papír, mind jelzett, mindegyik külön lapon, hártyapapírral védve. Hiányos, 2 db Bizse János rézkarc hiányzik (előzéklapon tollas felirattal jelölve a hiány). Kiadói műbőr kötésű mappában, karton tokban. Kb. 31x40 cm
2554282
10001
413
A. Varga Imre (1953-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x25 cm
2575879
10002
413
Ábrahám Rafael (1929-2014): Halászok. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 30x27 cm 2541301
10003
413
30000
Ábrahám Rafael (1929-2014): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
2557099
10004
413
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Vajdahunyad vára, Bp., 1936. Akvarell, papír, jelzett. 15×21 cm 2546890
10005
413
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Kikötő, 1943. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 17,5x25 cm 2557624
10006
413
Almár György (1895-1974): Kék-fehér formák. Filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 22x35,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2473518
10007
413
3200
2539726
10008
413
2543565
10009
413
5500
Aranyi Sándor (1949 - ) : Tájkép. . Olaj, farost, jelzés nélkül, fakeretben , 20×40 cm
2500353
10010
413
14000
2574501
10011
413
B. Tóth Edit (1958-): Alföldi tanya állatokkal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF