Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409867
10145
413
2561837
10146
413
120000
Gulyás Dénes (1927-2003): Balaton part. Olaj, farost, jelzett. Szélein korábbi keretezésből származó apró sérülések. 60x80 cm 2580385
10147
413
19000
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Vásár. Olaj, karton, jelzett, 20x33cm. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 2541257
10148
413
7500
2553108
10149
413
Füle Mihály (1914-2005): Három grácia. Rézkarc, papír, jelzett. 6,5x12,5 cm 2575493
10150
413
Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 7x19,5 cm
2553882
10151
413
30000
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist"s proof, 65x49 cm 2553701
10152
413
2553524
10153
413
Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm
2543574
10154
413
110000
2501708
10155
413
22000
2539488
10156
413
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF