Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2303636
10121
413
Gacs Gábor (1930-2019): Fej. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 40×30 cm
2579307
10122
413
48000
Gádor Emil (1911-1998): Öreg város. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal ("Balatoni Nyári Tárlat 1972") és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt a festő Tiszavasváriban rendezett kiállításán. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm 2576451
10123
413
50000
2579501
10124
413
Gádoros Lajos (1910-1991): Építész, belsőépítész. Bútor tervek 1941-ből. Tus, pausz, jelzett. 29x50 cm 2493264
10125
413
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei részlet. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21,5×27 cm 2581006
10126
413
Gallé Tibor (1896-1944): Cigányleány. Rézkarc, papír, jelzett, Gallé Tibor autográf ajándékozási soraival Kiss Károly makói ügyvéd, műgyűjtó részére. Kissé foltos. Dekoratív korabeli, sérült üvegezett fakeretben, 25×28,5 cm 2580523
10127
413
14000
Gallé Tibor (1896-1944): Mosónő, 1928. Akvarell, papír, jelzett, 39x29 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2480390
10128
413
2580916
10129
413
19000
Gallé Tibor (1896-1944): Falu részlet, 1926. Olaj, vászon, jelzett, 48,5x67cm. Üvegezett, kissé sérült dekoratív fa keretben. 2493266
10130
413
Gallé Tibor (1896-1944): Firenzei torony, 1923. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x21,5 cm
2577488
10131
413
Csóka Béla (1926-2005): Faluszéle. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm. 2581607
10132
413
Gannay János (1905-1992): Rábaparti fák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 35×22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF