Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Faragó Márton (1880-1956): Tavasz, 1930. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 35×54 cm
10108.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
18

10109.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Farkas József (?-): Fekete nap (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 12×16 cm
10110.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fáy Győző (1918-2005): Csendélet pipával. Akvarell, papír, jelzett, 55×41 cm
10111.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fáy Győző (1918-2005): Munkások. Olaj, papír, jelzés nélkül, javított, kissé sérült, 40×50 cm
10112.

Rufpreis:
6 000 HUF

10113.

Rufpreis:
2 000 HUF

10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

10115.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Fontos Sándor (1920-1991): Kora tavasz. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 20×40 cm
10116.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

10117.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10118.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Gaál Domonkos (1940-2009): Falu a Mátrában. Rézkarc, papír, jelzett, apró felületi sérüléssel. Üvegezett, kopott fa keretben, 25x36 cm
10120.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF