Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 433
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578303
10108
413
Faragó Márton (1880-1956): Tavasz, 1930. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 35×54 cm 2283085
10109
413
Farkas Ádám (1944-): A költő hajója (variációk), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (125/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm 2557655
10110
413
Farkas József (?-): Fekete nap (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 12×16 cm
2500217
10111
413
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet pipával. Akvarell, papír, jelzett, 55×41 cm
2500227
10112
413
Fáy Győző (1918-2005): Munkások. Olaj, papír, jelzés nélkül, javított, kissé sérült, 40×50 cm 2427095
10113
413
2577367
10114
413
2503871
10115
413
30000
2576968
10116
413
Fontos Sándor (1920-1991): Kora tavasz. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 20×40 cm 2238080
10117
413
2581074
10118
413
30000
2538372
10120
413
Gaál Domonkos (1940-2009): Falu a Mátrában. Rézkarc, papír, jelzett, apró felületi sérüléssel. Üvegezett, kopott fa keretben, 25x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF